Komunikat !

Ważny komunikat dla uczestników ...

Historyczne losowanie !

Po raz pierwszy, w historii organizacji międzynarodowego przedsięwzięcia odbyła się uroczysta ceremonia losowania fazy grupowej turnieju Euronadzieje ...

Program

Euronadzieje 2014 edycja EU

Marcin Gałek - oficjalny spiker Turnieju!

Jeden z najlepszych spikerów w Polsce, którego głos bywalcy stadionu Lechii, najpierw przy Traugutta, a teraz PGE Areny, znają od ...

http://www.euronadzieje.eu/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/830032info2.jpg
http://www.euronadzieje.eu/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/953063en2014eu_losowanie.jpg
http://www.euronadzieje.eu/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/429214programen2014.jpg
http://www.euronadzieje.eu/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/281021_MG_0466.JPG
News Image

Komunikat !

Ważny komunikat dla uczestników !...

News Image

Historyczne losowanie !

Po raz pierwszy, w historii organizacji międzynarodowego przedsięwzięc...

News Image

Program

Euronadzieje 2014 edycja EU...

News Image

Marcin Gałek - oficjalny spiker Turnieju!

Jeden z najlepszych spikerów w Polsce, którego głos bywalcy stadionu L...

Tournament results - edition EU

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. Brommapojkarna IF
2. FC Mińsk
3. Pallokerho Keski-Uusimaa
4.
 Lechia Gdańsk
5.
 Śląsk Wrocław
6. Legia Warszawa
7.
 Znicz Pruszków
8. Sdyushor 5 Kaliningrad
9. Stadion Śląski Chorzów
10.
Arka Gdynia
11. Valerenga IF
12.   Biało-zielona przyszłość z LOTOSEM
13. Watford FC
14. Widok Skierniewice
15. Czarni Pruszcz Gdański
16. Gedania 1922 Gdańsk
NAJLEPSZA "9"
1. Zeidan Inoussa - Brommapojkarna IF
2. Jegor Viszniakhov - FC Mińsk
3. Toumas Kovanen - Pallokerho Keski-Uusimaa
4. Filip Sobiecki - Lechia Gdańsk
5. Jakub Gil - Śląsk Wrocław
6. Aleks Stawiarz - Legia Warszawa
7. Danił Gocew - Sdyushor 5 Kaliningrad
8. Grzegorz Glapka - Stadion Śląski Chorzów
9. Filip Linder, Rasmus Sellerstrand -
Brommapojkarna IF
NAJLEPSZY BRAMKARZ NAJLEPSZY PIŁKARZ NAJLEPSZY
STRZELEC
Filip Linder
Brommapojkarna IF
Rasmus Sellerstrand
Brommapojkarna IF
Zeidan Inoussa
Brommapojkarna IF
Grzegorz Glapka
Stadion Śląski Chorzów

 

   

Wszystkie polskie drużyny uprzejmie proszę o wypełnienie do dnia 15 sierpnia listy uczestników, która znajduję się w zakładce "Dokumenty".
Wypełnione listy uczestników prosze przesłać na adres email :
a.jaskuld@euronadzieje.eu

 

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego Faktoria Pruszcz Gd. Restauracja FILHARMONIA